Kdy? Až opadá listí z dubu. Nebojte, u nás již tuto sezonu.

Všichni z DEVIXu se svému „řemeslu“ věnujeme již řadu let a práce nás baví. O to víc je naším hnacím motorem hledání nových technologických řešení. Každý z našich programátorů má vlastní specializaci, v které je opravdovým profíkem. Ale nechceme být škrti a rádi bychom se s vámi o naše znalosti podělili 😊

Inovativní řešení vznikají syntézou množství malých myšlenek a více hlav víc ví. Proto jsme se rozhodli, že bychom rádi prezentovali naše řešení, které používáme na jednotlivých projektech a pobavili se o nich s vámi. Neklademe si za cíl vás vyškolit ve vytváření clusterů…. Atd, ale ukážeme vám, jak se s danými problémy potýkáme my.

Když vás už nebude bavit počítání oveček…

Otevřete si náš blog! Ne že by vás měl uspat hned na první dobrou, to nikdo z nás při přípravě nezamýšlel, ale velké množství dobrých nápadů přichází večer a třeba se vám zrovna díky našemu článku rozsvítí pomyslná žárovka a najednou to již nebude ta velká neznámá. Jako první téma jsme si vybrali Automatizaci infrastruktury, kde se můžete těšit na její brzké pokračování. Ale tím to nekončí. Nebudou chybět ani témata jako GraphQL nebo naše oblíbené Kubernetes. A nebojte se napsat komentář, odpovídáme na ně!

Jak začít den správně? No přeci snídaní!

Přijďte se s námi nasnídat a pobavit třeba zrovna o článku, který jste u nás četli. Protože ne vždy se autorovi povede vtěsnat všechny myšlenky do článku a přeci jen nechceme, aby množstvím informací měl článek v noci větší úspěšnost než počítání oveček. Jak jsme už řekli, naše práce nás baví a rádi se seznámíme s dalšími nadšenci v oboru a dozvíme jak to děláte vy. A nebojte, jsme normální lidi, takže jen o práci se bavit nemusíme a klidně si můžeme říct recept na vejce benedikt.

Přednášky nejen pro ajťáky

Znáte ten pocit, když se snažíte vysvětlit člověku z marketingu k čemu jsou dobré clustery, ale ani na třetí pokus se stejně nechápete? Pošlete ho k nám na přednášku a budete mít po problému. Právě špatná uchopitelnost developerských technologií může ve velké firmě brzdit jejich aplikaci a vývoj. Jelikož s tímto problémem sami někdy bojujeme, rozhodli jsme se o řešení, udělat přednášky nejen pro nás zainteresované, ale právě i pro ostatní lidi z businessu a vysvětlit jim přínosy jednotlivých technologií. Nebudou ovšem chybět ani přednášky čistě pro nás ajťáky, tak doufáme ve vaši hojnou účast.

Kdy to všechno vypukne?

Pevné termíny teprv stanovujeme, jelikož jsme ze všech koutů naší vlasti (a také slovenské dědiny) a rádi bychom se s vámi setkali v co nejhojnějším počtu. Stačí sledovat ty internety a vše se včas dozvíte 😊 Průběžně budeme aktualizovat informace zde na webu nebo se stačí podívat do události na facebooku.

Těšíme se na vás!